Sauvignon 2025 | pozdní sběr | suché
Kousek Jaroslavic u vás doma ...

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno oblíbené aromatické odrůdy Sauvignon, ročník 2025, pozdní sběr, z vinařství Mühlberger. Vinařství Mühlberger, které sídlí v Jaroslavicích u Znojma, téměř na hranicích s Rakouskem, navazuje na bohatou historii pěstování révy vinné v této jihomoravské obci. Každé vinařství, které hospodaří na místních vinicích a vyrábí vína, píše další kapitoly tohoto dlouhého příběhu, jehož kousek můžete mít i vy ve své domácí vinotéce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12,0 % |
| Zbytkový cukr: | 3,4 g/l |
| Kyseliny: | 7,3 g/l |
| Šarže: | 2503 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Podávat vychlazené na: | 10-12 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.30 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.10 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 296.86 kJ/100ml, 70.90 kcal/100ml |
