
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
extra brut šumivé bílé víno odrůdy Chardonnay, ročník 2023 z vinařství THAYA. Víno je kvašené v láhvi dle klasické metody champenoise. Ve vůni najdeme tóny sušenek a briošky, v chuti ovoce a pečená jablka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594173257771 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Chardonnay |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2023 |
| Jakost: | šumivé |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 4 g/l |
| Kyseliny: | 7,1 g/l |
| Šarže: | BDB/23/05 MODRÁ |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.40 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.20 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 298.56 kJ/100ml, 71.31 kcal/100ml |


Vinařství THAYA vzniklo transformací vinařství Travníček a Kořínek, které již mělo své místo na vinařské scéně světové i domácí. Jméno se změnilo, avšak filozofie a přístup zůstává. Základem pro výjimečné víno je kvalitní vstupní surovina. Proto v současné době hospodaří vinařství THAYA na zhruba 105 ha vlastních vinic ve vyhlášených vinařských obcích na Znojemsku. Vinaři THAYA vědí, že technologie výroby se neustále vyvíjí.
