Šumivé víno - Lehké jako pírko 2025 | šumivé víno | sec
Elegantní bublinky s nižším obsahem alkoholu!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Atraktivní, svěží, moderní šumivé víno s přirozeně nižším obsahem alkoholu, dokonalou harmonií a bohatou ovocnou vůní, které je ideálním společníkem pro chvíle, kdy si chcete dopřát lehkost, osvěžení a radost bez kompromisů. Bylo vyrobeno jediným prokvašením čerstvě vylisovaného hroznového moštu odrůdy Savilon.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Savilon |
| Typ cukernatosti: | sladké |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | šumivé |
| Alkohol: | 10,5 % |
| Zbytkový cukr: | 28,9 g/l |
| Kyseliny: | 6,8 g/l |
| Šarže: | 5350 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Podávat vychlazené na: | 8-10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 2.80 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 3.60 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 292.28 kJ/100ml, 69.81 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
