Sylvánské zelené - Babičák 2023 p.s. 2025 | pozdní sběr | suché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno třpytivé zelenkavě-stříbřité barvy s vůní čerstvých letních jablíček, doplněné o jemný minerální tón. Tato ovocná stopa vévodí také svěží chuti, v kombinaci s hladkou a vláčnou kyselinou jí dodává na šťavnatosti a půvabné harmonii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595693601372 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sylvánské zelené |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2023 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12.5 % |
| Zbytkový cukr: | 3.6 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 22.0 °N |
| Kyseliny: | 6.4 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 23.2 g/l |
| Šarže: | 4723HA |
| Evidenční č.j.: | 66K1-24/9 |
| Hrozny sbírány: | 5.10.2023 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Babičák |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |


Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.
