
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Veltlínské zelené, ročník 2025 z Vinařství Halkoci. Ve vůni je ovocité s citrusy a zeleným jablkem. Chuť je svěží a peprná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004563 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 1,9 g/l |
| Kyseliny: | 6,8 g/l |
| Šarže: | VZF25 |
| Vinařská oblast: | - |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ne |
| Hodnota cukrů: | 0.10 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 0.90 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 269.27 kJ/100ml, 64.31 kcal/100ml |
