
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
suché bílé víno odrůdy Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2025 z Vinařství Mühlberger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594206590578 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 5 g/l |
| Kyseliny: | 5,6 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 19,2 g/l |
| Šarže: | 2504 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.50 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.30 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 274.77 kJ/100ml, 65.63 kcal/100ml |
