DomůVše o nákupu

Vše o nákupu

Kdo jsme a v čem jsme jiní?

Vinotrh.cz je e-shop s výhradně znojemskými víny. Naše kancelář a skladové prostory jsou v Dobšicích u Znojma, kde si také můžete osobně vyzvednout svou objednávku. Kamennou prodejnu zatím nemáme. Naší největší předností je každodenní kontakt se všemi vinaři v naší lokalitě. Posíláme k vám víno přímo ze srdce Znojemské vinařské podoblasti. Žádné další mezisklady. Nejčerstvější informace. Denně aktualizovaná nabídka. Vstřícný a přátelský přístup. Sledujte nás a budete o znojemských vínech vědět vše, co každý znalec a milovník vín potřebuje!
 

Způsob dopravy:

Aktuálně nabízíme doručení vína těmito způsoby:
  1. Messenger – nejrychlejší a nejbezpečnější doprava vína. Doporučujeme, pokud potřebujete zásilku v určitém termínu. Pokud máme víno skladem, odesíláme zásilku touto službou do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Nejpozdější termín dodání do týdne od objednání. Pokud by mělo nastat s dodávkou delší prodlení, budeme vás kontaktovat. Řidič služby Messenger vás bude kontaktovat minimálně hodinu před termínem doručení, aby s vámi odsouhlasit místo a čas předání.
  2. Osobní odběr - momentálně je možný ve dvou odběrních místech:
 

Cena dopravy a možnosti platby

Messenger  
Osobní odběr
Služba je ZDARMA, platba na obou odběrních místech je však možná pouze v hotovosti nebo předem při on-line objednávce platební kartou nebo bankovním převodem.

 

Máme kamennou prodejnu?

Bohužel zatím ne! Osobně si však on-line objednaná vína můžete vyzvednout v sídle Vinotrh.cz na Brněnské ulici 528 v Dobšicích u Znojma nebo ve Vinném sklípku U žíznivého mnicha v Brně (více v bodě způsob dopravy / osobní odběr).
 
 

Jak fungují bonusové body – Okurky?

Vaše nákupy na Vinotrh.cz odměňujeme věrnostními bonusovými body, kterým říkáme po znojemsku Okurky. U každého vína v naší nabídce vidíte jeho ohodnocení v Okurkách hned vedle ceny v detailu vína. Okurky se vám sčítají za všechny nákupy v Zavařovačce, do které můžete nahlédnout, pouze jste-li registrovaní / přihlášení (odkaz v černé liště vpravo nahoře). Ve své Zavařovačce můžete zkontrolovat počet nasbíraných Okurek i aktuální přehled dárků, které si za Okurky můžete vybrat.
 
 

Ochrana osobních údajů

Naše zásady zpracování a ochrany osobních údajů byly upraveny v návaznosti na účinnost Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) a naleznete je na našich stránkách www.vinotrh.cz. Zde se dozvíte veškeré potřebné informace o zpracovávání Vašich osobních údajů a jejich ochraně.

 

KONTAKT:

Potřebujete poradit s koupí vína? Máte individuální přání? Potřebujete vyměnit, reklamovat nebo vrátit zboží?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Petra Pokorná, 24/7, +420 727 876 093, petra.pokorna@vinotrh.cz
 
Máte dotaz na stav vaší objednávky, expedici? Potřebujete změnit objednávku nebo opravit fakturu?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Ilona Jašková, po – pá 8:00 – 15:30, +420 725 557 491, objednavky@vinotrh.cz
 


O provoz Vinotrh.cz se starají tyto dvě dámy a několik méně zajímavých chlápků v ekonomickém pozadí:


 


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.