Zweigeltrebe rosé - Babičák 2021 p.s. 2021 | pozdní sběr | polosuché
HANZEL|

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Jiskrná lososová barva, vůně čerstvých malin a lesních jahod lákají k dalšímu ochutnání. Malinové tóny panují i intenzivní ovocné a dlouhotrvající chuti, v níž harmonicky souzní zbytkový cukr se svěží a šťavnatou kyselinkou a vínu dodávají půvab a eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595693600535 |
| Druh vína: | růžové víno |
| Odrůda: | Zweigeltrebe |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2021 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12.0 % |
| Zbytkový cukr: | 15.9 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 21.8 °N |
| Kyseliny: | 7.1 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 26.4 g/l |
| Šarže: | 8421HA |
| Evidenční č.j.: | 49J1-22/46 |
| Hrozny sbírány: | 25.10.2021 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Babičák |
| Podávat vychlazené na: | 10 - 12 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Položka byla vyprodána… | |


Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.
