Degustační stánek na Rajské vinici ve Znojmě otevřen až do konce září!

Degustační stánek na Rajské vinici ve Znojmě otevřen až do konce září!

Oblíbený degustační stánek v Rajské vinici nedaleko historického centra města Znojma bude za příznivého počasí otevřen až do konce září.

Vinařství LAHOFER v nich návštěvníkům a milovníkům kvalitních vín nabízí ochutnávku deseti vzorků přívlastkových vín a prodej dalšího doplňkového sortimentu.


Degustační altán v Rajské zahradě budou v případě příznivého počasí otevřen po celé září od pondělí do neděle, vždy od 11.00 do 19.00.

Degustační altán v Rajské vinici otevřelo Vinařství LAHOFER ve spolupráci s Městem Znojmem pro veřejnost vloni. Kamenný domek stojí uprostřed obnovené funkční historické vinice přímo u centra města Znojma pod chrámem sv. Mikuláše a nad údolím řeky Dyje se znojemskou přehradou.
Návštěvníci tu mohou, kromě úchvatného výhledu na údolí řeky Dyje a historické budovy města Znojma, sledovat vývoj vinohradu se třemi odrůdami vinné révy zařazenými do apelačního systému VOC Znojmo. Vinice má vedení takzvaně „na hlavu“, které se hojně využívalo zhruba do poloviny minulého století. Po masivním rozšíření drátěného vedení je však dnes již raritou.

Zájemcům, kteří si přejí na tomto úžasném místě připravit svatbu, oslavu narozenin, privátní ochutnávku vín, oběd pro obchodní partnery, či romantickou večeři při svíčkách, jsou připraveni vyjít vstříc profesionálové z Hotelu LAHOFER.Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.