Jazz a víno - 13.1.-18.1. ve Znojmě!

Jazz a víno - 13.1.-18.1. ve Znojmě!

Vánoční svátky plné pohody, klidu, odpočinku a dobrého jídla přímo vybízí k tomu, abychom v lednu napnuli své síly a nastartovali nový rok v tom správném tempu...JAZZOVÉM TEMPU!

A právě proto na začátku roku 2015 opět přichází tentokrát již osmý ročník Znojmo JazzFest: "wine goes to jazz". Přijďte se s námi zaposlouchat do klasických jazzových standardů, pobavit u veselého dixielandu a rozhýbat zimou prokřehlé končetiny při swingových rytmech! A k tomu všemu nezapomeňte již tradičně ochutnat výborná vína vašich oblíbených místních vinařů!

Těšit se můžete na patrona festivalu, jazzovou legendu Petera Lipu či na talentované znojemské kapely Šarivari swing band a Jazz Hunters. V doprovodu skvělých českých muzikantů vystoupí americká hvězda Chris Kazarian a o několik dní později vás svou energií strhne balkánské rodinné trio. Letos rozhodně nepřijdete ani o oblíbený Mrznoucí jazz pod radnicí v podání Kouda's Quartet, o Swingovou tančírnu v Modrých sklepech s profesionálními tanečníky a nebudete ochuzeni ani o páteční hudební maraton Jazzovou noc v klubech, kde vystoupí Šarivari swing band, Stadtmusik Hollabrunn, Electro swing, Amálka K. Třebická, Old Dogs a Cupcake Collective...

Užijte si jazzovou hudební a taneční nálož a na skvělá vína našich vinařů!

Více informací a kompletní program najdete na http://www.hudbaznojmo.cz/jazz-fest


Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.