Pulltex  - vývrtky a vše, co k servírování vína potřebujete

Pulltex - vývrtky a vše, co k servírování vína potřebujete

Pod značku Pulletx najdete kvalitní světově patentované produkty nabízející široké spektrum vybavení a doplňků předurčených pro sommeliery a všechny milovníky vín. Svým kvalitním zpracováním a příjemným nadčasovým designem jsou nejen spotřebním zbožím, ale i klenotem při slavnostním podávání vín.

Pulltex , to jsou hlavně osvědčené vývrtky a sommelierské potřeby, ale také degustační doplňky, chladící obaly, vývrtky Pulltap´s či rozlišovače na skleničky.
Mezi základní sortiment patří několik typů dvoustupňových vývrtek, které umožní vytažení korkové zátky z hrdla láhve jednoduchým a lehkým pohybem, rozličné typy vinných nálevek a uzávěrů z leštěné nerez oceli, které tvoří spolu s vývrtkami dárkové kazety. Dále dekantační karafy a nálevky, sommelierské kazety obsahující vývrtky, teploměry, alkoholometry. Drobnosti jako jsou například rozlišovače skleniček, čističe karaf nebo chladící obaly na láhve s vínem či sektem jsou samozřejmostí.

V neposlední řadě jsou zajímavým doplňkem ucelené sady vinných esencí a pachutí, které pomáhají „vyškolit" naše čichové smysly za účelem rozpoznávání rozmanitých vůní a pachutí, které můžeme nalézt ve víně.

Produkty Pulltex koupíte na www.pulltex.cz.Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.