Znojemsko.info - váš ideální průvodce při návštěvě Znojemska

Znojemsko.info - váš ideální průvodce při návštěvě Znojemska

Znojemsko se stává cílem stále většího počtu turistů, patří mezi nejatraktivnější oblasti jižní Moravy. S výjimkou moře a vysokých hor je v regionu vše, po čem turisté touží. Není divu, že stále více návštěvníků přijíždí opakovaně.

Pokud se chystáte na cestu k nám na Znojemsko, ať už první nebo se vracíte opakovaně, v plánování vašich aktivit vám pomůže turistický portál www.znojemsko.info.
A až přijdete, nezpomeňte si v centru města, na místním TIC, vyzvednout tištěnou verzi toho průvodce, sednout si ke skleničce vína v některé z blízkých vináren a naplánovat třeba pěkný cysklistický výlet. Turistický průvodce Znojemsko.info poskytuje nejucelenější informace o turistických a poznávacích možnostech na Znojemsku. Nabídne vám v komplexním přehledu veškeré informace, které byste jinak museli složitě hledat v celé řadě publikací. Velkou devizou je také každoroční reedice, takže dostáváte skutečně ty nejaktuálnější informace o znojemském regionu, který má opravdu co nabídnout. Tištná forma má i webovou verzi, www.znojemsko.info, která je navíc minimálně jednou týdně obohacena krátkými zprávami o nejrůznějších akcích.

K dispozici je přehled dlouhodobě plánovaných akcí na Znojemsku včetně termínů a je skutečně z čeho vybírat. Další informace mohou poskytnout informační centra, jejichž seznam je součástí vydání. Samozřejmostí je výčet hotelů, penzionů, campů i ubytoven, možnosti stravování či dalšího občerstvení, nabídka vín jak ve vinárnách, vinotékách, tak i ve vinných sklípcích. Kdo se zajímá o kulturu, přivítá seznam muzeí, galerií, ale také pro veřejnost otevřených hradů, zámků a ostatních památek, kterými Znojemsko oplývá. Nechybí ani adresy bankomatů a nejdůležitější jízdní řády.

Někdo si plánuje turistické trasy raději sám, ale to předpokládá podrobnější studium regionu. Proto jsou v průvodci uvedeny návrhy tras, které zahrnují vše zajímavé, co může Znojemsko poskytnout. K dispozici jsou jednodenní pěší a cyklistické trasy, pro vyznavače kol je navíc připravena jedna třídenní a jedna čtyřdenní trasa. Již názvy vypovídají, co turisté mohou očekávat. Vždy je uvedena délka trasy, její obtížnost a možnosti občerstvení, u cyklotras také uveden vhodný typ kola.
Součástí turistického průvodce je i orientační mapa.

O výrobu turistického průvodce Znojemsko.info, jeho distribuci, aktualizaci údajů i správu souvisejícího webu a FB se už patnáct let pečlivě a s citem patriota stará znojemská reklamní agentura Bravissimo.

www.znojemsko.infoVinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.