Cuveé SG/RR/VZ VerySgo 2025 | VOC Znojmo | suché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno vinařství Vinné sklepy Lechovice. Jedná se o směs odrůd Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský a Sauvignon. Víno je svěží a aromatické s pikantní kyselinou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594009318720 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Cuvée |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 11,7 g/l |
| Kyseliny: | 7 g/l |
| Šarže: | 2595 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | U lipky |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.10 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.90 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 310.46 kJ/100ml, 74.15 kcal/100ml |


Vinařství vzniklo roku 1993 a navázalo na dlouholetou tradici vinařství v Lechovicích. Zaměřuje se na výrobu kvalitních přírodních vín z hroznů pěstovaných ve vlastních vinicích o rozloze 236 ha. Všechny vinice jsou obhospodařovány podle pravidel integrované produkce, kterou lze označit jako šetrnou k životnímu prostředí.
