
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno Cuveé Gryllus, 2025, VOC z vinařství Špalek. Víno je směsí odrůd Ryzlink rýnský, Sauvignon a Veltlínské zelené v bio kvalitě. Je výrazně ovocné s příjemnou svěží kyselinkou a lehkým náznakem minerálního závěru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595620916258 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Cuvée |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 5,2 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | suché g/l |
| Šarže: | 1625 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Kraví hora |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.50 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.30 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 298.96 kJ/100ml, 71.40 kcal/100ml |


Vinařství Špalek patří mezi stálice na tuzemské vinařské scéně. Rodinné vinařství hospodaří v přísném bio režimu na 12 ha vinic na Kraví hoře u Znojma. V Novém Šaldorfě vlastní několik stovky let starých sklepů vyhloubených v tamním unikátním pískovci.
