



Milujete aromatický Hibernal od Piálka & Jägera? Pak si zamilujete i tuto jeho perlivou variantu! Svěží a líbivý styl se Jardovi Jägerovi podařilo propsat i do jejich nového perlivého vzorku ve stylu Prosecca, kterému dali název Frešsecco. Je to suché perlivé víno odrůd Müller-Thurgau v kombinaci s Hibernalem, ročník 2025. Má atraktivní květinovo-ovocnou vůni, v chuti je lehce citrusové a jemné perlení ještě posiluje jeho celkově svěží profil. Doporučujeme!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004396 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Cuvée |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | moravské zemské |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 8,2 g/l |
| Kyseliny: | 6,2 g/l |
| Šarže: | ročník 2025 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.80 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.60 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 304.06 kJ/100ml, 72.62 kcal/100ml |


Když se v roce 2004 rozhodli kamarádi Kamil Piálek a Jarda Jäger, že spolu založí vinařství, těžko mohli tušit, že budou jednou patřit k samotné špičce oboru v naší republice. Jejich elán, nadšení a nekompromisní tlak na kvalitu se vyplatil. Vína značky Piálek & Jäger dnes patří mezi nejlepší, která můžete nejen na Znojemsku ochutnat a pohostinnost jejich šaldorfského sklepa je proslulá.
