Valentýnský set III

Kód kolekce: VIN.0098 Sladký dárek pro vaši lásku! Kombinace jemně kořenitého Tramínu s vůní čajových růží z Vinařství LAHOFER a hořké čokolády s brusinkami a kandovanými kousky lupenů růže. Lahev a čokoláda jsou vloženy do klasického bílého dvojkartonku na víno.
401 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2014 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství LAHOFER

Zlato-zelenkavý polosladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a liči, kterou v chuti provází svěží šťavnatá kyselinka a meruňkový džem. Harmonii podtrhuje příjemný zbytkový cukr v dochuti. Elegantní tramín si zaslouží důstojnou společnost: vychlazený na 9-10˚C jej můžete servírovat k sladkým moučníkům, dobře se shodne s pikantní paštikou a husími nebo kachnímu játry, či méně aromatickými sýry. Perfektní je rovněž jako aperitiv nebo důstojná tečka na závěr hostiny. Toto víno je vhodné k archivaci na 3 – 5 let.

detail vína
0 | 0l | |

Originální 66% tmavá čokoláda je vyrobena ručně z nejkvalitnějších kakaových bodů a obsahuje brusinky, kandované kousky lupenů růže, bílé čokoládové srdce a bronzová čokoládová srdíčka. Vychutnejte si soulad jedinečných chutí kvalitní čokolády a dobrého vína nejen na Valentýna! Nejprve se napijte vína a následně ochutnejte kousek čokolády. Než si dáte další doušek vína, dopřejte jim několik vteřin, aby se obě chutě spojily ve vašich ústech.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.