DomůNabídka vín Bílé víno Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry SPA.0098
Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry
Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry
~/getmetafile/34baa66d-5874-4f1a-8cc2-e22f0904c11d/photo.aspx, 1, 1

Edelspitz Sauvignon Blanc, bez přídavku síry

Vinařství Špalek | SPA.0098|   |  suché  |  moravské zemské | 2018 | 0,75 l | alk: 13,5 % | zbytkový cukr: 0 g/l | kyseliny: 0 g/l

Ochutnejte převratnou novinku z vinařství Špalek! Po vzoru vinařských kolegů z Nového Zélandu zvolili Špalkovy cestu naturálního přístupu a svůj Sauvignon z Kraví hory nechali zakvasit pouze kvasinkou z vinice a hlavně - vůbec nepřidávali síru! Sauvignon tak získal velmi naturální a strukturovaný rozměr. Prokvasil do neuvěřitelných 0,0 g cukru!! Navíc jde o čistě veganské víno. Pozor, víno je potřeba vypít do 24 hodin od jeho otevření! Víno není vhodné k archivaci.

Objem 0,75 l
Alkohol 13,5 %
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu SPA.0098
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace do 1 roku
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 2518
Vinařská oblast Nový Šaldorf
Viniční trať Kraví hora

Vinařství Špalek Vinařství Špalek je rodinným vinařstvím, které od roku 1970 vede František Špalek, syn Josefa Špalka, který do Nového Šaldorfa přišel v roce 1945 z Valašska.

Skutečný rozvoj zažilo vinařství až po roce 1989, kdy stát konečně povolil soukromě podnikat. Kromě manželky Marty jsou výraznými posilami rodinného vinařství také synové Petr Ilgner a Marek Špalek. Oba dva vinařství vystudovali a mají za sebou bohaté zahraniční zkušenosti.

Vinařství Špalek patří posledních dvacet let mezi stálice na tuzemské vinařské scéně. Toto rodinné vinařství je známo především díky výrobě nejrůznějších specialit: Šaler (likérové víno), Sur lie (víno na kvasnicích), Edelspitz (víno vyrobené technologií 19. století), Barrique (víno zrající v dubových sudech) a Gryllus (rodinná značka pro prestižní cuvée).

Více zde

350 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.