DomůNabídka vín Bílé víno Sylvánské zelené HAN.0083
Sylvánské zelené
Sylvánské zelené Sylvánské zelené Sylvánské zelené
~/getmetafile/ac5ea36c-af9b-43e1-b65f-e977babd1e74/photo.aspx, 1, 1

Sylvánské zelené

Vinařství HANZEL | HAN.0083| Standard  |  polosuché  |  jakostní | 2014 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 15,8 g/l | kyseliny: 7,3 g/l

Módní, lehčí, ale extraktivní víno se žlutozelenkavou barvou. Ve vůni se objevují pikantní aromatické tóny po angreštu a jemné aroma květu akátu. Chuť je kořenitá, lehčí, po zelených jablkách. V dochuti doznívá výraznější kyselinka a kompotovaný angrešt. Toto víno doporučujeme podávat ke krémovým a bílým polévkám, ke kuřecímu masu a k polotvrdým, uzeným i ovčím sýrům.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 15,8 g/l
Kyseliny 7,3 g/l
ID produktu HAN.0083
Bezcukerný extrakt 25,1 g/l
Cukernatost hroznů 17 °NM
Doba archivace 2-3 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 42M1-15/4
Číslo šarže 3814HA
Vinařská oblast Vlasatice
Viniční trať Pohořelické vinohrady

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

130 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.