André

André

Vinařství HANZEL
HAN.0104  |  suché  |  jakostní | 2015
145 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Zajímavá, granátově červená barva s odrůdovou vůni, kde dominuje malina, ostružina s borůvkami a jemným povidlovým tónem. V chuti se projevuje tvrdší tříslovina s výraznější kyselinkou Víno si vychutnáte například ke zvěřině, grilovaným masům nebo kvalitním, tučnějším sýrům. Předpoklady k archivaci na 4 – 6 let.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
Zbytkový cukr
0,2 g/l
Kyseliny
5,3 g/l
ID produktu
HAN.0104
Bezcukerný extrakt
25,7 g/l
Cukernatost hroznů
20 °NM
Doba archivace
4-6 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
06.11.2015
Evidenční č.j.
98|1-16/47
Číslo šarže
8315
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.