Merlot Nature 2016 HF

Merlot Nature 2016 HF

VINO HORT
HOR.0056  |  suché  |  známkové | 2016
163 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Suché červené víno odrůdy Merlot z řady HORT FRANCE dobšického vinaře Jiřího Horta. Jde o víno vyrobené na Moravě z hroznů vypěstovaných ve Francii, ve vinařské oblasti Languedoc. Můžete si v něm tedy vychutnat um našeho vinaře při zpracování prvotřídní vyzrálé suroviny, tak jak ji u červených vín v našem chladném podnebním pásu nemůžeme dosáhnout. Tento Merlot má temně fialovou barvu a velmi výraznou vůni v tónině malin a ostružin.

VINO HORT

Vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999, vlastní certifikát degustátora, který je platný v celé Evropské unii, dle norem DIN, ÖNORM a ISO.

Vinný sklep se nachází v Dobšicích u Znojma. Hrozny pocházejí z předem dohodnutých vinic. Vinařství klade důraz na výběr zdravé suroviny s fyziologickou vyzrálostí. Základem filozofie Vinařství HORT se stala dvě důležitá slova: Odrůda & Poloha.

Technologie zpracování hroznů se liší podle odrůd. Při vinaření se v tomto vinařství nebojí novinek a experimentů, jsou-li v souladu s přírodou a přirozenou tvorbou vína. Zároveň rádi oprašují staronové tradice. Stále více se zaměřují na battonage a metodu sur-lie (metody využívající delšího ležení vína v průběhu vinifikace na zdravém kvasničném kalu).
Největších úspěchů sbírá Vinařství HORT v technologii růžových vín.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13,5 %
Zbytkový cukr
0,3 g/l
Kyseliny
4,7 g/l
ID produktu
HOR.0056
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže
F1/16
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.