Syrah - Francie - 2014

Syrah - Francie - 2014

Vinařství LAHOFER
LAH.0093  |  suché  |  odrůdové | 2014
155 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Víno tmavě červené, intenzivní barvy s vůní červeného ovoce, sušených třešní, skořice a hořké čokolády s příjemným, jemně vanilkovým tónem. Víno, které jsme školili v našem vinařství, vyniká dobrou strukturu, příjemnou a komplexní chutí se sladkou tříslovinou a lehce sladkým nádechem. Doporučujeme podávat k jehněčímu masu, zvěřině a tmavým masům. Víno nebylo před lahvováním filtrováno, případný vinný kámen a jemný sediment neovlivňuje kvalitu vína. Archivace 4 – 6 let.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
14,5 %
Zbytkový cukr
0,5 g/l
Kyseliny
4,4 g/l
ID produktu
LAH.0093
Bezcukerný extrakt
25,4 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže
5714
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.