Zweigeltrebe

Zweigeltrebe

Vinařství LAHOFER
LAH.0071  |  suché  |  pozdní sběr | 2012
165 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Plné extraktivní víno s typickou tmavě rubínovou barvou vás osloví příjemnou komplexní vůní drobného tmavého lesního ovoce, kde dominují ostružiny, hořkou čokoládou a třešněmi v čokoládě. V bohaté chuti se líbivé ostružinové tóny a hořká čokoláda snoubí s výraznou, však vyrovnanou tříslovinou s minerální dochutí, kde na konci jsou patrné uleželé třešně. Příjemná kyselinka a kořenité aroma až do tabáku osloví všechny milovníky pozdních sběrů. Hodí se k pikantním úpravám hovězího masa těstovin či jako zajímavý doplněk tavených a poloměkkých aromatických sýrů. Před lahvováním nebylo filtrováno, případný vinný kámen a jemný sediment neovlivňuje kvalitu vína. Vhodné k archivaci.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12 %
Zbytkový cukr
0,2 g/l
Kyseliny
5,1 g/l
ID produktu
LAH.0071
Bezcukerný extrakt
26 g/l
Cukernatost hroznů
22 °NM
Doba archivace
4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
02.11.2012
Evidenční č.j.
92K1-13/44
Číslo šarže
3912
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.