Špalkova večerní rutina

Špalkova večerní rutina

499 Kč
vyprodáno


Udělejte si každý večer hezký!
Dejte si skleničku hřejivého likérového vína ŠALER a na pleť bio olej z hroznových zrníček.
Večerní rutina dle vinařství ŠPALEK vás potěší na duši, přenese na prosluněné stráně vinic na Kraví hoře, naplní chuťové pohárky a prospěje pleti.
 
Dárkový set Večerní rutina Vinařství ŠPALEK obsahuje:
•  Likérové víno ŠALER z Vinařství ŠPALEK, ročník 2015, červené, sladké
•  Likérová sklenka
•  Bio hroznový olej 15 ml, COW HILL wine cosmetics by ŠPALEK: Hroznový olej, malý zázrak
 

Popis produktu

Vinařství ŠPALEK z Nového Šaldorfa je známé svým zaměřením na BIO hospodaření. V bio režimu vyrábí nejen svá vína, ale i další produkty z hroznů, mezi nimiž září letošní novinka 100% bio hroznový olej. Vyzkoušejte jej v našem dárkovém setu, kde najdete také stálici v nabídce vinařství, červené likérové víno rodinné značky ŠALER a k němu elegantní sklenku k okamžitému použití!

Vinařství Špalek

Vinařství Špalek je rodinným vinařstvím, které od roku 1970 vede František Špalek, syn Josefa Špalka, který do Nového Šaldorfa přišel v roce 1945 z Valašska.

Skutečný rozvoj zažilo vinařství až po roce 1989, kdy stát konečně povolil soukromě podnikat. Kromě manželky Marty jsou výraznými posilami rodinného vinařství také synové Petr Ilgner a Marek Špalek. Oba dva vinařství vystudovali a mají za sebou bohaté zahraniční zkušenosti.

Vinařství Špalek patří posledních dvacet let mezi stálice na tuzemské vinařské scéně. Toto rodinné vinařství je známo především díky výrobě nejrůznějších specialit: Šaler (likérové víno), Sur lie (víno na kvasnicích), Edelspitz (víno vyrobené technologií 19. století), Barrique (víno zrající v dubových sudech) a Gryllus (rodinná značka pro prestižní cuvée).
 

Analytika

Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.