LAHOFER rosé

LAHOFER rosé

Vinařství LAHOFER
LAH.0042  |  sladké  |  pozdní sběr | 2013
165 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Rosé LAHOFER, vyrobené z odrůd Zweigeltrebe a Svatovavřinecké z vinice Babičák nad řekou Dyjí, je přesně takové, jaké by správné rosé mělo být. Lehounké rosé je osvěžující a díky odrůdě Zweigeltrebe se vyznačuje intenzivní vůní lesních malin. V chuti se projevuje výraznější kyselinka i příjemně nasládlá chuť rozmačkaných malin s cukrem a jogurtem. Po odrůdě Svatovavřinecké jsou v chuti patrné tóny po jahodách. Rosé LAHOFER se vzhledem k nízkému obsahu alkoholu dá pít i v teplých letních dnech. Můžeme je kombinovat s pizzou či těstovinovými saláty.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
8,5 %
Zbytkový cukr
48,8 g/l
Kyseliny
7,7 g/l
ID produktu
LAH.0042
Bezcukerný extrakt
25,9 g/l
Cukernatost hroznů
21 °NM
Doba archivace
2
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
17.10.2013
Evidenční č.j.
7G1-14/44
Číslo šarže
2113
Vinařská oblast
Dyje
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.