DomůNabídka vín Růžové víno Zweigeltrebe rosé HAN.0081
Zweigeltrebe rosé
Zweigeltrebe rosé Zweigeltrebe rosé Zweigeltrebe rosé
~/getmetafile/49e73a38-b9c1-4fdd-9838-011d2d8b85d3/photo.aspx, 1, 1

Zweigeltrebe rosé

Vinařství HANZEL | HAN.0081|   |  polosuché  |  kabinetní | 2014 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 10,1 g/l | kyseliny: 7,5 g/l

Elegantní polosuché růžové víno je určeno pro letní odpočinkovou pohodu. Má lákavou lososově růžovou barvu, ve vůni najdete tóny lesních malin. Ty se objevují i v dochuti, podpořené lehkým minerálním charakterem. Výraznější, ale příjemná kyselinka v teplých dnech osvěží a povzbudí. Tento růžový "Zweigelt" působý lehkým a pitelným dojmem. V kombinaci s jídly může provázet ovocné saláty a lehčí úpravy ryb i drůbeže.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 10,1 g/l
Kyseliny 7,5 g/l
ID produktu HAN.0081
Bezcukerný extrakt 25,9 g/l
Cukernatost hroznů 19,5 °NM
Doba archivace do 2 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 20K1-15/30
Číslo šarže 4714
Vinařská oblast Hostěradice na Moravě
Viniční trať Volné pole

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.