AWC VIENNA 2016 - Silver
Více informací
Zweigeltrebe rosé

Zweigeltrebe rosé

Vinařství HANZEL
HAN.0095  |  polosuché  |  kabinetní | 2015
160 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Elegantní polosuché růžové víno je určeno pro letní odpočinkovou pohodu. Lákavě růžovou lososovitou barvu doplňuje vůně lesních malin, které se objevují i v dochuti, podpořené lehkým minerálním charakterem. Výraznější, ale příjemné kyselinka v teplých dnech osvěží a povzbudí. Víno působí lehkým dojmem, v kombinaci s jídly může provázet ovocné saláty a lehčí úpravy ryb i drůbeže.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11,5 %
Zbytkový cukr
11,4 g/l
Kyseliny
6,7 g/l
ID produktu
HAN.0095
Bezcukerný extrakt
18,8 g/l
Cukernatost hroznů
20 °NM
Doba archivace
2 - 3
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
16.10.2015
Evidenční č.j.
4I1-16/36
Číslo šarže
5615
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.