Rulandské šedé - Lampelberg 2021 v.h. 2021 | výběr z hroznů | suché
Vyzrálý šeďák pro speciální chvíle

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno syté zlatavě medové barvy, s jemně kořenitou a nasládlou vůní se stopou vanilky. V chuti je plné a extraktivní, se šťavnatým tónem červeného pomeranče v jejím závěru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594012933330 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Rulandské šedé |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2021 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 13.0 % |
| Zbytkový cukr: | 0.3 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 24.4 °N |
| Kyseliny: | 5.7 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 25.0 g/l |
| Šarže: | 21/37WA |
| Evidenční č.j.: | 101R-22/19 |
| Hrozny sbírány: | 4.10.2021 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Lampelberg |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |


Vinařství navazující na dlouholetou tradici výroby vína na Znojemsku, pojmenované podle viniční tratě Waldberg, s archivem vín v pískovcovém sklepě z roku 1770.
