Rulandské šedé - Waldberg 2020 p.s. 2020 | pozdní sběr | suché
WALDBERG|

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno třpytivé barvy žlutého melounu, s vůní kandovaného ovoce s jemně minerálním až křemenným nádechem. Plná chuť evokující sušená jablíčka má sympaticky šťavnatý závěr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594012932760 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Rulandské šedé |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2020 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 13.0 % |
| Zbytkový cukr: | 1.1 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 23.6 °N |
| Kyseliny: | 7.1 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 24.7 g/l |
| Šarže: | 20/156WA |
| Evidenční č.j.: | 22A1-22/21 |
| Hrozny sbírány: | 8.10.2020 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Waldberg |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Položka byla vyprodána… | |


Vinařství navazující na dlouholetou tradici výroby vína na Znojemsku, pojmenované podle viniční tratě Waldberg, s archivem vín v pískovcovém sklepě z roku 1770.
