
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
suché bílé víno odrůdy Ryzlink rýnský, pozdní sběr, 2025 z Vinařství Mühlberger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594206590585 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 4,8 g/l |
| Kyseliny: | 7,9 g/l |
| Šarže: | 2505 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.40 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.20 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 298.56 kJ/100ml, 71.31 kcal/100ml |
