
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé přírodní víno odrůdy Sauvignon z vinařství Martin Vajčner. Víno je vyrobeno přírodní metodou, obsahuje velmi nízkou hladinu oxidu siřičitého a je nefiltrováno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004594 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2024 |
| Jakost: | moravské zemské |
| Alkohol: | 11 % |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 4,5 g/l |
| Šarže: | SGT/24 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.00 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 0.80 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 264.97 kJ/100ml, 63.29 kcal/100ml |


Přírodní vína mladého znojemského vinaře Martina Vajčnera jste mohli v letech 2016 - 18 ochutnat pod značkou NAVAJN. V roce 2019 přichází s projektem vlastního vinařství. Vína aktuálního vinařského ročníku 2018 už můžete ochutnat pod jeho novou privátní značkou Martin Vajčner | vinařství.
