Sauvignon VOC 2025 | VOC Znojmo | suché
Znovín Znojmo|

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Sauvignon, 2025, VOC z vinařství ZNOVÍN ZNOJMO. Aromatické víno s výrazným projevem angreštu, rybízu, broskví a černého bezu. Víno se vyznačuje vysokou kvalitou, mineralitou a typickým terroirem. často s ovocným profilem a svěží kyselinkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 7,2 g/l |
| Kyseliny: | 6,8 g/l |
| Šarže: | 5334 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Kokusové hory |
| Podávat vychlazené na: | 8-10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 302.36 kJ/100ml, 72.22 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
