
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Sauvignon, 2025, VOC ze Zemědělského družstva Hodonice - Tasovické vinařství. Aromatické víno s výrazným projevem angreštu, rybízu, broskví a černého bezu. Vína se vyznačují vysokou kvalitou, mineralitou a typickým terroirem, často s ovocným profilem a svěží kyselinkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004556 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 6 g/l |
| Kyseliny: | 6,8 g/l |
| Šarže: | 2504 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Kamenný vrch |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.60 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.40 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 300.66 kJ/100ml, 71.81 kcal/100ml |


Tasovické vinařství je součástí Zemědělského družstva Hodonice.
Celková rozloha vinic činí více než 100 hektarů ve viničních tratích Skalka v obci Krhovice, Kamenný vrch, Stará hora a Staré vinohrady v obci Tasovice. Tasovické vinařství zpracovává jen část produkce hroznů, zbytek je určen k prodeji.
