Tramín červený - Vinohrady 2025 v.h. 2025 | výběr z hroznů | polosladké
LAHOFER představuje vína s novou etiketou!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno jiskřivě zlatavé barvy s jemnou květinovou vůní, v níž vedle tradiční růže ucítíte i tóny kosatců a šeříku. Nasládlá chuť se stopami medu a medových pláství je plná a intenzivní, lehce kořenitá a ve spojení se šťavnatou kyselinkou harmonická a svěží. Extraktivní víno s dlouhým závěrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233011098 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Tramín červený |
| Typ cukernatosti: | polosladké |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 11.5 % |
| Zbytkový cukr: | 38.5 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 24.2 °N |
| Kyseliny: | 6.3 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 29.8 g/l |
| Šarže: | 5525LA |
| Evidenční č.j.: | 15H1-26/43 |
| Hrozny sbírány: | 7.10.2025 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Vinohrady |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 3.85 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 4.65 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 82.37 kcal/100ml, 344.85 kJ/100ml |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
