Veltlínské zelené VOC 2025 | VOC Znojmo | suché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Veltlínské zelené, 2025, VOC z vinařství ZNOVÍN. Suché, pepřnaté víno s výraznou kořenitostí, mandlovými tóny a vyšší svěží kyselinkou, která mu dodává šťavnatost. Charakteristická je pro něj mineralita, tóny žlutého melounu či akátového medu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 0,6 g/l |
| Kyseliny: | 6,1 g/l |
| Šarže: | 5337 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Hodnota cukrů: | 0.00 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 0.80 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 267.57 kJ/100ml, 63.91 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
