Cuvée Rajská 2025 2025 | VOC Znojmo | suché
Ochutnejte unikátní cuvée z historické městské vinice ve Znomě!




Jedinečné cuvée z odrůd Sauvignon, Veltlínské zelené a Ryzlink rýnský pěstovaných na mimořádné viniční trati – Rajské vinici ve Znojmě. Do harmonického, komplexního profilu tohoto vína se promítly všechny tři odrůdy. Z veltlínu v něm najdete jemné kořenité tóny, angreštové nuance přidal zejména do vůně Sauvignon a ve šťavnaté ovocité chuti s delikátním nádechem minerality objevíte Ryzlink rýnský.
Vinařství LAHOFER pečuje o Rajskou vinici ve Znojmě od roku 2010 a je jediným producentem vín z této unikátní lokality.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233011265 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12.0 % |
| Zbytkový cukr: | 4.5 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 21.4 °N |
| Kyseliny: | 6.3 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 21.6 g/l |
| Šarže: | 4725LA |
| Evidenční č.j.: | 26/01/05-26.13 |
| Hrozny sbírány: | 6.10.2025 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Rajská zahrada |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.45 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.25 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 298.50 kJ/100ml, 71.29 kcal/100ml |
https://www.youtube.com/shorts/Zhrm4W1c0cU


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
