Frizzante Muškát moravský 2025 2025 | perlivé | polosuché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché perlivé bílé víno odrůdy Muškát moravský, ročník 2025 z vinařství Víno Vaněk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004389 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Muškát moravský |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | perlivé |
| Alkohol: | 11 % |
| Šarže: | 25/MMF |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | NaN g/100ml |
| Hodnota sachridů: | NaN g/100ml |
| Výživová hodnota: | NaN kJ/100ml, NaN kcal/100ml |


Rodinné vinařství Jana Vaňka vzniklo v roce 1995.
V současnosti obhospodařuje a zpracovává hrozny z 4,5 ha vlastních vinic, které se nachází ve viničních tratích U sv. Urbana a Dívčí hora.
Filozofií vinařství je skloubit šetrné zpracování hroznů moderními technologiemi s následnou tradiční vinifikací vína a dřevěných sudech.
