
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché perlivé víno odrůdy Muškát moravský, ročník 2025 z vinařství SIMENON. Víno je svěží s muškátovými tóny, na chuti s citrusy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004402 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Muškát moravský |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | perlivé |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 14 g/l |
| Kyseliny: | 6,3 g/l |
| Šarže: | 2025-FRIZZ |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.40 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.20 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 314.26 kJ/100ml, 75.06 kcal/100ml |


Vinařství Simenon, založené roku 2012, se v názvu odkázuje na jméno chvalovického rychtáře Simenona Numbrfuhna, který roku 1717 písemně stvrdil podmínky stanovené pro výčep vína Louckým klášterem.
Sklepní hospodářství se nachází ve vinařské obci Chvalovice na Znojemsku.
