Chardonnay

Chardonnay

Vinařství HANZEL
HAN.0078  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2014
170 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Toto exkluzivní polosuché víno z vyzrálých hroznů má jemně žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Ve svěží vůni se objevuje med v kombinaci s tropickým ovocem. Chuť je velmi plná, extraktivní s výraznější kyselinkou připomínající citrusové ovoce, v dochuti se objevuje oříškový tón. Hodí se k bílým masům, smetanovým omáčkám, moučníkům a polotvrdým sýrům s výraznější chutí.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12 %
Zbytkový cukr
16,4 g/l
Kyseliny
8,9 g/l
ID produktu
HAN.0078
Bezcukerný extrakt
28 g/l
Cukernatost hroznů
23 °NM
Doba archivace
2-4 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
15L1-15/19
Číslo šarže
5314HA
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Lampelberg
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.