DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink rýnský VOC VOC.0010
Ryzlink rýnský VOC
Ryzlink rýnský VOC Ryzlink rýnský VOC Ryzlink rýnský VOC
~/getmetafile/731c13e4-4cb1-4004-8d2d-d871274152d8/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink rýnský VOC

VINO HORT | VOC.0010  |  suché  |  VOC | 2009 | 0,19 l | alk: 13 % | zbytkový cukr: 6 g/l | kyseliny: 7,4 g/l

Toto víno je v nabídce v rámci mimořádného charitativního prodeje archívních vín VOC Znojmo. Výtěžek z prodeje věnuje spolek VOC Znojmo na konto Dětského centra ve Znojmě. Archivní Ryzlink rýnský zařazený do apelačního systému VOC Znojmo, které už při jeho vzniku označil sklepmistr Jiří Hort za víno, které nelze přehlédnout. Víno má žlutavou barvu a v jeho vůní s potěšením objevíte meruňky a pomerančovou kůru s kořenitým výrazem v závěru. V chuti přechází víno do medové vyzrálosti. V harmonickém těle skrývá výraznou kyselinou.

Objem 0,19 l
Alkohol 13 %
Zbytkový cukr 6 g/l
Kyseliny 7,4 g/l
ID produktu VOC.0010
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 10/01/04-15
Číslo šarže 22/09
Vinařská oblast Dyjákovičky
Viniční trať U sklepů

VINO HORT Vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999, vlastní certifikát degustátora, který je platný v celé Evropské unii, dle norem DIN, ÖNORM a ISO.

Vinný sklep se nachází v Dobšicích u Znojma. Hrozny pocházejí z předem dohodnutých vinic. Vinařství klade důraz na výběr zdravé suroviny s fyziologickou vyzrálostí. Základem filozofie Vinařství HORT se stala dvě důležitá slova: Odrůda & Poloha.

Technologie zpracování hroznů se liší podle odrůd. Při vinaření se v tomto vinařství nebojí novinek a experimentů, jsou-li v souladu s přírodou a přirozenou tvorbou vína. Zároveň rádi oprašují staronové tradice. Stále více se zaměřují na battonage a metodu sur-lie (metody využívající delšího ležení vína v průběhu vinifikace na zdravém kvasničném kalu).
Největších úspěchů sbírá Vinařství HORT v technologii růžových vín. Více zde

1 500 Kč
vyprodáno

DOPRAVA ZDARMA! Při objednávce zatrhněte ve Způsobech dopravy Osobní odběr Dobšice a my vám toto unikátní víno pošleme v rámci charitativní akce zdarma na adresu uvedenou v políčku dodací popř. fakturační adresa.

Kompletní přehled archivních vín VOC Znojmo a více informací o charitativním prodeji najdete na speciální stránce www.vinotrh.cz/charita.x