Tramín červený

Tramín červený

Vinařství LAHOFER
LAH.0027  |  polosuché  |  výběr z hroznů | 2011
200 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Zlatozelenkavý polosladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a líči, kterou v chuti provází svěží kyselinka a nádech meruňkového džemu. Harmonii podtrhuje příjemná plnost v dochuti. Elegantní tramín si zaslouží důstojnou společnost; vychlazený na 8-10˚C jej můžete servírovat ke sladkým moučníkům, dobře se shodne s pikantní paštikou a husími nebo kachními játry či méně aromatickými sýry. Perfektní je rovněž jako aperitiv nebo důstojná tečka na závěr hostiny.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13 %
Zbytkový cukr
13 g/l
Kyseliny
6,5 g/l
ID produktu
LAH.0027
Bezcukerný extrakt
23,5 g/l
Cukernatost hroznů
24,2 °NM
Doba archivace
6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
02.11.2011
Evidenční č.j.
119J-12/24
Číslo šarže
6511
Vinařská oblast
Dobšice u Znojma
Viniční trať
U Hájku
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.