Krabice na doma VI. - Rajská

Krabice na doma VI. - Rajská

1 400 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Poslední set vín z karanténní edice Vinařství LAHOFER s názvem Krabice na doma se jmenuje příznačně RAJSKÁ. Máte si ji totiž užít v rajských a blažených chvilkách, které přicházejí po ukončení nouzového stavu. V kolekci najdete pět lahví cuvée ze znojemské historické vinice Rajská z pěti různých ročníků. Pozor, tato vína nejsou běžně dostupná on-line, dají se koupit pouze při osobní návštěvě Znojma, takže se jedná o opravdovou raritu! Šestou lahví kolekce je Cuvée "Moje hlava ročníku 2018, produkt ze speciálního projektu "Mějte svoji hlavu" Vinařství LAHOFER.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.