Mladá LAHOFERka 2014

Mladá LAHOFERka 2014

Vinařství LAHOFER
LAH.0049  |  sladké  |  moravské zemské | 2014
130 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Módní, první růžové vínko roku 2014 je osvěžující, s vyváženou škálou chutí a vůní. Mladá LAHOFERKA ze Svatovavřineckého a Zweigeltrebe s kapičkou Modrého Portugalu a dokořeněná Rulandských modrým se vyznačuje ovocnou vůní rozkvetlého třešňového sadu a růží, v chuti s výraznější kyselinkou i sladšími tóny přírodního hroznového cukru z čerstvých hroznů. Je příjemnou společnicí pro odpolední setkání, dá se kombinovat s pizzou či těstovinovými saláty. Doporučujeme vypít do jednoho roku.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
9 %
Zbytkový cukr
48,9 g/l
Kyseliny
8,1 g/l
ID produktu
LAH.0049
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
1
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
26.09.2014
Evidenční č.j.
Číslo šarže
1214
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.