
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Sauvignon, 2025, VOC z vinařství VINICE-HNANICE. Aromatické víno s výrazným projevem angreštu, rybízu, broskví a černého bezu. Víno se vyznačuje vysokou kvalitou, mineralitou a typickým terroirem, často s ovocným profilem a svěží kyselinkou.C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595614405461 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 11 % |
| Zbytkový cukr: | 7,2 g/l |
| Kyseliny: | 6,6 g/l |
| Šarže: | 3426/25 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Staré vinice |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 279.47 kJ/100ml, 66.75 kcal/100ml |


Vinařství Vinice Hnanice bylo založeno v roce 2001.
O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci.
Vinařství hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic v tratích Knížecí vrch, Fládnická, U Chlupa a U Kapličky s odrůdovou skladbou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Rulandské modré a Zweigeltrebe.
