Veltlínské zelené VOC 2025 | VOC Znojmo | suché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Veltlínské zelené, 2025, VOC z vinařství Pijálek&Jäger. Pepřnaté víno s výraznou kořenitostí, mandlovými tóny a vyšší svěží kyselinkou, která mu dodává šťavnatost. Charakteristická je pro něj mineralita, tóny žlutého melounu či akátového medu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595626525041 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 1,8 g/l |
| Kyseliny: | 5,7 g/l |
| Šarže: | 2504 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Šác |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Hodnota cukrů: | 0.10 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 0.90 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 267.97 kJ/100ml, 64.00 kcal/100ml |


Když se v roce 2004 rozhodli kamarádi Kamil Piálek a Jarda Jäger, že spolu založí vinařství, těžko mohli tušit, že budou jednou patřit k samotné špičce oboru v naší republice. Jejich elán, nadšení a nekompromisní tlak na kvalitu se vyplatil. Vína značky Piálek & Jäger dnes patří mezi nejlepší, která můžete nejen na Znojemsku ochutnat a pohostinnost jejich šaldorfského sklepa je proslulá.
