Největší degustační místnost se systémem By the Glass® v České republice.

Enotéka znojemských vín

Aktuálně z Enotéky

Ve vstupním prostoru Enotéky, hned vedle baru, ochutnáte deset prvních vín ročníku 2022 z několika znojemských vinařství.

Ve Stálé expozici vín pro sezónu 2022/23 v hlavním degustačním prostoru Enotéky vás čeká 70 vzorků vín, které vás provedou profilem Znojemské vinařské podoblasti. Ochutnáte klasické odrůdy, regionální novošlechtěnce, vína vyrobená netradičními technologiemi, ale i víno naturální, likrové, ledové nebo slámové.

V tematické sekci Enotéky aktuálně představujeme 30 vín pod názvem Kandidáti do Salonu. Jde o nejlépe hodnocená vína z nominačního kola Národní soutěže vín pro Znojemskou podoblast, a to včetně aktuálního šampiona Znojemska, pekelné Milerky ze Znovínu Znojmo, kterou najdete na pozici 86. Všechna tato vína budou během podzimního hodnocení odborníků usilovat o zařazení do Salonu vín ČR na rok 2023.
 
Aktuálně z Enotéky

Vinotéka & kavárna

Enotéka s designovou kavárnu ve vstupním prostoru se nachází v centru města Znojma v areálu znojemského pivovaru, který nabízí úchvatné výhledy na historické Znojmo a údolí řeky Dyje.

Aktuální otevírací doba:
 
  • Pondělí a úterý:         ZAVŘENO
  • Středa:                          od 13:00 do 21:00
  • Čtvrtek:                        od 10:00 do 21:00
  • Pátek a sobota:         od 10:00 do 24:00
  • Neděle:                         od 10:00 do 20:00 
Vinotéka & kavárna

Servírujeme víno By the Glass®

Víno v Enotéce je podáváno vinnými automaty se systémem By the Glass®. Jedná se o samoobslužný systém, který nabízí volbu ze tří možností degustačního množství ve třech cenových hladinách dle vašeho výběru.

Platba se provádí kartou, kterou zakoupíte při vstupu do Enotéky a necháte si ji nabít na vámi zvolenou částku. Ušetřete čas na degustaci a kupte si předplacenou kartu předem, přímo v našem e-shopu. Karta je vhodná i jako dárek pro každého ctitele moravských vín!
 
Servírujeme víno By the Glass®
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.