Největší degustační místnost se systémem By the Glass® v České republice.

Enotéka znojemských vín

Aktuálně z Enotéky

Od června 2021 máme novou sestavou vín Stálé expozice pro sezónu 2021/22. Čeká vás 70 vzorků vín, které vás provedou profilem Znojemské vinařské podoblasti. Ochutnáte klasické odrůdy, regionální novošlechtěnce, ale i víno naturální, ledové nebo slámové.

V tematické sekci Enotéky aktuálně představujeme vína apelačního systému VOC Znojmo, který se vztahuje na vína odrůd Sauvignon, Veltlínské zelené a Ryzlink rýnský.
 
Aktuálně z Enotéky

Vinotéka & kavárna

Enotéka s designovou kavárnu ve vstupním prostoru se nachází v centru města Znojma v areálu znojemského pivovaru, který nabízí úchvatné výhledy na historické Znojmo a údolí řeky Dyje.
 
Aktuální otevírací doba:
 
  • Pondělí až středa:    ZAVŘENO
  • Čtvrtek:                     od 10:00 do 22:00
  • Pátek a sobota:      od 10:00 do 24:00
  • Neděle:                     od 10:00 do 20:00
  

 
Vinotéka & kavárna

Servírujeme víno By the Glass®

Víno v Enotéce je podáváno vinnými automaty se systémem By the Glass®. Jedná se o samoobslužný systém, který nabízí volbu ze tří možností degustačního množství ve třech cenových hladinách dle vašeho výběru.

Platba se provádí kartou, kterou zakoupíte při vstupu do Enotéky a necháte si ji nabít na vámi zvolenou částku. Ušetřete čas na degustaci a kupte si předplacenou kartu předem, přímo v našem e-shopu. Karta je vhodná i jako dárek pro každého ctitele moravských vín!
 
Servírujeme víno By the Glass®
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.