Největší degustační místnost se systémem By the Glass® v České republice.

Enotéka znojemských vín

Aktuálně z Enotéky

Od 24. května 2022 máme novou sestavou vín Stálé expozice pro sezónu 2022/23.
Čeká vás 70 vzorků vín, které vás provedou profilem Znojemské vinařské podoblasti. Ochutnáte klasické odrůdy, regionální novošlechtěnce, vína vyrobená netradičními technologiemi, ale i víno naturální, likrové, ledové nebo slámové.

V tematické sekci Enotéky aktuálně představujeme 30 vín pod názvem Kandidáti do Salonu. Jde o nejlépe hodnocená vína z nominačního kola Národní soutěže vín pro Znojemskou podoblast, a to včetně aktuálního šampiona Znojemska, pekelné Milerky ze Znovínu Znojmo, kterou najdete na pozici 86. Všechna tato vína budou během podzimního hodnocení odborníků usilovat o zařazení do Salonu vín ČR na rok 2023.
 
Aktuálně z Enotéky

Vinotéka & kavárna

Enotéka s designovou kavárnu ve vstupním prostoru se nachází v centru města Znojma v areálu znojemského pivovaru, který nabízí úchvatné výhledy na historické Znojmo a údolí řeky Dyje.

Aktuální otevírací doba:
 
  • Neděle až středa:    od 10:00 do 20:00
  • Čtvrtek:                      od 10:00 do 22:00
  • Pátek a sobota:       od 10:00 do 24:00

V úterý 27. září, večer před státním svátkem, budeme mít otevřeno do 22:00! 
Vinotéka & kavárna

Servírujeme víno By the Glass®

Víno v Enotéce je podáváno vinnými automaty se systémem By the Glass®. Jedná se o samoobslužný systém, který nabízí volbu ze tří možností degustačního množství ve třech cenových hladinách dle vašeho výběru.

Platba se provádí kartou, kterou zakoupíte při vstupu do Enotéky a necháte si ji nabít na vámi zvolenou částku. Ušetřete čas na degustaci a kupte si předplacenou kartu předem, přímo v našem e-shopu. Karta je vhodná i jako dárek pro každého ctitele moravských vín!
 
Servírujeme víno By the Glass®
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.