Největší degustační místnost se systémem By the Glass® v České republice.

Enotéka znojemských vín

Aktuálně z Enotéky

Novou sestavu vín Stálé expozice pro sezonu 2023-24 jsme letos spustili přímo 1. června!
Čeká vás 70 vzorků vín, které vás v aktuálních vzorcích provedou profilem Znojemské vinařské podoblasti. Ochutnáte klasické odrůdy, regionální novošlechtěnce, vína vyrobená netradičními technologiemi, ale i víno naturální, likrové, ledové nebo slámové.

V Tematické sekci najdete na pozicích 71 až 90 výběr dvaceti nových vín VOC Znojmo ročníku 2022. Poslední automat v hlavním degustačním prostoru patří novince letošní sezony, a to Malým vinařům. Řady našich partnerských vinařství se rozrostly o 10 nových, malých vinařství, jejichž pilotní vína můžete ochutnat na pozicích 91 až 100.

Ve vstupním prostoru Enotéky, hned vedle baru, najdete posledních 20 vzorků vín, které jsou aktuálním výběrem našeho mateřského e-shopu vinotrh.cz.
Celkem u nás ochutnáte 120 vzorků ze 41 znojemských vinařství!
Aktuálně z Enotéky

Vinotéka & kavárna

Enotéka s designovou kavárnu ve vstupním prostoru se nachází v centru města Znojma v areálu znojemského pivovaru, který nabízí úchvatné výhledy na historické Znojmo a údolí řeky Dyje.

Aktuální otevírací doba:
 
  • Pondělí až středa:         od 10:00 do 21:00
  • Čtvrtek:                            od 10:00 do 22:00
  • Pátek a sobota:             od 10:00 do 24:00
  • Neděle:                            od 10:00 do 20:00

P O Z O R !   Během Znojemského historického vinobraní, tj. v pátek 8. 9. a v sobotu 9. 9. bude provoz omezen. Hlavní degustační prostor bude uzavřen. Kavárná zůstává v provozu. Před Enotéku bude mázhous s vínem a burčákem. V neděli bude otevřeno dle běžné provozní doby. 
Vinotéka & kavárna

Servírujeme víno By the Glass®

Víno v Enotéce je podáváno vinnými automaty se systémem By the Glass®. Jedná se o samoobslužný systém, který nabízí volbu ze tří možností degustačního množství ve třech cenových hladinách dle vašeho výběru.

Platba se provádí kartou, kterou zakoupíte při vstupu do Enotéky a necháte si ji nabít na vámi zvolenou částku. Ušetřete čas na degustaci a kupte si předplacenou kartu předem, přímo v našem e-shopu. Karta je vhodná i jako dárek pro každého ctitele moravských vín!
 
Servírujeme víno By the Glass®
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.