
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Sauvignon, 2025, VOC z vinařství Pijálek&Jäger. Aromatické víno s výrazným projevem angreštu, rybízu, broskví a černého bezu. Víno se vyznačuje vysokou kvalitou, mineralitou a typickým terroirem, často s ovocným profilem a svěží kyselinkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595626525058 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Sauvignon |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 7,4 g/l |
| Kyseliny: | 6,1 g/l |
| Šarže: | 2505 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 302.36 kJ/100ml, 72.22 kcal/100ml |


Když se v roce 2004 rozhodli kamarádi Kamil Piálek a Jarda Jäger, že spolu založí vinařství, těžko mohli tušit, že budou jednou patřit k samotné špičce oboru v naší republice. Jejich elán, nadšení a nekompromisní tlak na kvalitu se vyplatil. Vína značky Piálek & Jäger dnes patří mezi nejlepší, která můžete nejen na Znojemsku ochutnat a pohostinnost jejich šaldorfského sklepa je proslulá.
