V DECI DECI mají rádi dobrá vína a dobré jídlo

V DECI DECI mají rádi dobrá vína a dobré jídlo

V DECI DECI mají rádi dobrá vína a dobré jídlo. Rádi se s vámi o ně podělí.

DECI DECI je příjemný podnik, nedávno otevřený ve Znojmě, jehož útulný interiér s velkými okny zve k posezení. Může být vším, čím chcete, aby byl – vinným barem, vinárnou, rodinným bistrem, restaurací s chutným a pokaždé trochu jiným menu, stánkem dobré kultury a v neposlední řadě i designově čistým zajímavým místem, kde budete moci složit hlavu.

V DECI DECI vinném baru můžete denně ochutnat skvělá regionální vína rozlévaná až z patnácti lahví různých odrůd vín od vyhlášených místních vinařů. Prvenství mezi nimi drží Veltlínské zelení, Ryzlink rýnský a Sauvignon - špičková místní vína originální certifikace tedy s označením VOC Znojmo.
V DECI DECI vinárně posedíte s přáteli nad sklenkou vína a domů si odnesete přesně to, které nejvíce lahodilo vašim chuťovým buňkám. A třeba si vyberete úplně jiné z desítek druhů vín vyhlášené Znojemské vinařské podoblasti.

DECI DECI v rodinném vinném bistru se stačí usadit u některého z bělostně čistých dřevěných stolů a objednat si ke sklence vína či výborné kávě „něco malého na zub“.  Každá z ochotných usměvavých servírek Vám doporučí domácí játrovou paštiku, výbornou škvarkovou pomazánku s voňavým chlebem, preclíky s čerstvým dipem, lososové či jiné sendviče anebo k Vaší spokojenosti připraví jinou dobrotu. Jídlo zabalí i s sebou. A s velkou pravděpodobností Vám dobrou chuť popřejí také majitelé DECI DECI René Vrátil a Eva Ducká, kteří ve svém podniku pracují a každého hosta si náležitě hýčkají. René Vrátil je zároveň úzce spjat s vinařstvím ARTE VINI, které vyrábí vysoce kvalitní vína v nedalekém Novém Šaldorfě. Výjimečná moravská vína i z tohoto vinařství můžete v DECI DECI také ochutnat.

DECI DECI restaurace má jednu milou zvláštnost – neočekávejte tak úplně klasicky pevný jídelní lístek. Místní kuchyně sice vychází vstříc hladovým strávníkům, pro které denně vaří předem avízované polední menu, ale máte-li přání strávit večer s přáteli nebo milou osobou u večeře, majitelé pro Vás připraví jídlo takříkajíc v daném okamžiku a „na míru“.  Nabídku Vám předloží „z hlavy“ a vyberete-li si, vězte, že dostanete chutný pokrm z kvalitních čerstvých surovin, často sezonních a bez problému ho přizpůsobí i vegetariánům. Vstříc vychází majitelé svým zákazníkům i v případě předem zadané objednávky. „ Sami máme rádi dobrá vína a dobré jídlo a takové také nabízíme našim hostům,“ prozrazují majitelé společnou filozofii.

DECI DECI disponuje jednoduchým variabilním interiérem, ve kterém architektka pamatovala na dvojice hledající intimitu i na potřeby větší společnosti hostů. Stačí přesunout pár stolů a v DECI DECI lze slavit narozeniny, promoce, setkání po letech či narození nového člena rodiny. K usazení jsou na výběr pohodlné dřevěné židle nebo lavice polstrované originálními potahy. Moderní funkční design zařízení v DECI DECI již měli možnost ocenit posluchači jednoho z koncertů Jazzového festivalu Znojmo. Šlo o první kulturní vlaštovku a rozhodně nebude poslední. V DECI DECI tak v budoucnu na hosty čekají milá kulturní překvapení.

A budete-li si chtít užít pohostinnosti nekuřácké DECI DECI déle než jeden večer, vězte, že pro návštěvníky z daleka jsou připraveny jen o patro výš malé, ale útulné tři pokoje, ve kterých lze složit hlavu.

Vítejte ve Znojmě! Vítejte v DECI DECI!

Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.