Vinařský blok

Vinařský blok

17. 11. 2016, Znojmo

text: Petra Pokorná, Vinotrh.cz


Tak a jsem off-line. Můj zlý sen se zhmotnil.
Navíc je svátek, žádný ajťák po ruce.

A když už jsem konečně on-line, dorazí mě „your login attempt was not successful“.
Prostě vám nemůžu napsat. Jsem zablokovaná.

Bloky a blogy se mi plíží do života ze všech stran.

Tak třeba dneska jsem díky technickému bloku nemohla vyslat do světa pravidelný čtvrteční Newsletter, ve kterém mimo jiné vychvaluji nový vinařský blok Vínnotes. Opravdový papírový blok, spousta místa na zápisky o víně, nádhera!

Pak tenhle blog, na který jsem neměla tento týden žádné tažné téma. Taky zablokováno. To nemluvím o bloku, který jsem překonala, když jsem se vůbec odhodlala o své práci s vínem psát.

A co teprve ten nejstrašnější vinařský blok. Všichni je známe. Pijáky, co okupují degustační stolky a soustavně (tedy jistě záměrně) blokují nám ostatním přístup k vínu. Jsou na každé akci. Vyznačují se často prostorově rozměrnou a méně pohyblivou postavou. Nezřídka výrazně velkou zadnicí, kterou umí využít. Nedávají z ruky kabát, kabelku, deštník, prostě cokoliv, čím by vám ještě více mohli zablokovat možnost ochutnat konečně tohle víno. Nečestně vybojované pozice zásadně neopouští.  Věřte mi, z druhé strany stolku je s nimi ještě horší pořízení. Jsou to velcí znalci oboru a nezdolní diskutéři na nekonečné vinné téma.

… já jen, aby bylo jasný, co je ten pravý vinařský blok :-))Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.